0 Kč

ACERBIS návleky pod ortézy

ACERBIS návleky pod ortézy

453 Kč (18,12 €)

Kód0016947.090
Značka: ACERBIS ITALIA
Barva:černá
návod k použití ke stažení ZDE
Počet kusů
Skladem: ano

Elastické návleky Acerbis pod ortézy a chrániče kolen jsou lehké,nevytahují se a mají vynikající střih, takže nebrání kolenům v pohybu.
Jsou pratelné.
Můžete je nosit po celý rok,d
íky svému složení, 100% polyesteru, nepohlcují vlhkost a udržují tak nohu suchou.V chladnějším počasí proto nestudí a v teplejším nemáte pocit horka.
Elastické ponožky Acerbis se vyznačují výbornou kvalitou a vysokou odolností proti otěru, což je nezbytné pro dlouhotrvající výrobek.
Návleky mají na stehně silikonový pásek,aby nesklouzávali z nohy.
Díky jejich velké přilnavosti se výborně nosí  a zvyšují tak pohodlí pod kolenními chrániči.

Materiál:

100% polyester.

Nosíte-li elastické návleky značky Acerbis, všimnete si, jak pohodlné a praktické jsou,to vše, díky jejich efektivním elastickým páskům, vysoké výrobní kvalitě a prvotřídním materiálům, z nichž jsou vyrobeny.

Proč značku Acerbis:
Protože značka Acerbis je na světovém trhu od roku 1973 a neustále vyvíjí nové inovativní a ochranné výrobky se stejným nadšením a vášní, jako v době svého vzniku.
A proto je tak zárukou vysoké kvality a propracovanosti výrobku. Za kvalitu svého zboží ručí a nedopustí, aby nesplňovalo podmínky, které jsou od něj požadovány (homologace,voděodolnost,savost,pevnost,barevnost,pružnost,vzdušnost....)

Výroba:
Všechny výrobky  jsou vyvíjeny a testovány, v jejích zkušebnách, aby byly plně funkční a odpovídaly všem parametrům. Jsou z kvalitního materiálu, v nejmodernějším designu, odpovídajícímu světovému trendu.

 

ACERBIS návleky pod ortézy