Potřebujete poradit

+420 603 811 714

infomoto@mefo.cz

0 Kč

Naše firma MEFO SPORT CENTRUM s.r.o. provozuje internetový obchod na webových stránkách www.mefo.cz. Působíme na českém trhu již více jak 20 let, zastupujeme přední světové značky především italskou firmu Acerbis, německé firmy ZapTechnix a MEFO Mousse. Cílem našeho podnikání je poskytnout kompletní sortiment zboží pro motokros, enduro, skútry či quady. Díky spojení internetového obchodu a kamenných prodejen můžeme zákazníkovi nabídnout kvalitní služby. Ve všech našich provozovnách je k dispozici proškolený personál.

Pár informací o nabízených značkách:

Italská značka Acerbis – nabízí vše pro motokros a enduro, především špičkové plasty, jež jsou vyráběny přímo v Itálii. V našem eshopu najdete kromě plastových dílů na moto také kompletní řadu homologovaných chráničů těla tj. chrániče hrudi, ramen, páteře, loktů, kolen, ledvinové pásy, dále oblečení pro motoristické sporty včetně kvalitních sportovních bot či helem.

 

Německá značka ZapTechnik – zde nabízíme kvalitní techniku pro každý motocykl

 

Německé MEFO MOUSSE – kompletně vyrobené v Německu, výrobní pružná hmota (nejedná se o plast) je vždy čerstvá a je vyvíjená přímo v Německu. Jedná se o širokou škálu rozměrů o různé tvrdosti. Mefo Mousse jsou vhodné jak pro motokros včetně juniorského, tak pro enduro, extrém enduro či side. Mousse se montují namísto duší, velkou výhodou mousse je, že jej není možné v průběhu jízdy poškodit jako duši.