0 Kč

Naše firma MEFO SPORT CENTRUM s.r.o. působí na českém trhu již více jak 20 let, kde zastupujeme přední světové značky, především italskou firmu Acerbis, německé firmy ZapTechnix a MEFO Mousse, holandskou firmu MOTO AIR. Naše hlavní prodejna a centrální sklad  zboží se nachází hned vedle světově prosluslého motokrosového areálu Jinín (okres Strakonice). Cílem našeho podnikání je poskytnout kompletní sortiment zboží pro motokros, enduro, skútry či quady a to nejen v naší prodejně, ale i prostřednictvím eshopu www.mefo.cz. 
 
Představení našeho sortimentu: 

 

Italský  – založil v roce 1973 enduro závodník Franco Acerbis.
Acerbis to jsou  špičkové plasty na moto, sedla, nádrže, kompletní řada homologovaných chráničů těla tj. chrániče hrudi, ramen, páteře, loktů, kolen, ledvinové pás a také oblečení pro motoristické sporty včetně kvalitních sportovních bot či helem. Nově nabízí Acerbis i kolekci pro MTB.

 

Německý  to je sortiment náhradních dílů na motocykly - lanka, stupačky, řadičky, řídítka, brzdové pedály, páčky.

 

Německé se montují namísto duší, velkou výhodou mousse je, že jej není možné v průběhu jízdy poškodit jako duši. Jsou kompletně vyrobené v Německu, výrobní pružná hmota (nejedná se o plast) je vždy čerstvá a je vyvíjená přímo v Německu. Jedná se o širokou škálu rozměrů o různé tvrdosti. Mefo Mousse jsou vhodné jak pro motokros včetně juniorského, tak pro enduro, extrém enduro či side. Nově jsou Mefo mousse vyvinuté i pro MTB.

Holandská  nabízí kompletní sortiment vzduchových filtrů a také olejů a mytí na vzduchové filtry.

Dále nabízíme zboží značek POLISPORT, MOTUL, MOTOREX, BO OIL, MITAS, VEE RUBBER PROX, MITAKA, VERTEX, BOLDER, PROGRIP, SIDI, DID, NGK, HIFLOFITRO.