Potřebujete poradit

+420 603 811 714

infomoto@mefo.cz

0 Kč

 

 

Obchodní podmínky firmy

 

MEFO SPORT CENTRUM s.r.o.

 

I. Dodací a platební podmínky

 

Při objednání zboží prostřednictvím e-Shopu je nutno řádné vyplnit objednací formulář.

 Zboží zakoupené prostřednictví e-Shopu je možné převzít osobně v prodejně v Jiníně nebo v Srbíně, nebo je zasíláno na dobírku, poté je k ceně zboží je připočítáno dopravné, využíváme dopravní společnost Geis a PPL, dopravné je celkem 121 Kč včetně DPH. Při jednorázovém nákupu zboží nad 4000 Kč včetně je dopravné zdarma.  V případě posílání zboží na dobírku je úhrada zboží provedena dopravci při převzetí zboží, úhrada dopravci je možná hotově nebo platební kartou. Při osobním odběru v některé z našich prodejen je úhrada možná rovněž hotově nebo platební kartou.

 

II. Převzetí zboží

 

Zákazník je povinen při převzetí zboží jej zkontrolovat. 

 

1.     odešlete dopis na email infomoto@mefo.cz, ve kterém budete oznamovat, že odstupujete od smlouvy. V dopise uveďte prosím číslo faktury a způsob vrácení kupní ceny tj. složenkou na vaši adresu dle smlouvy nebo na účet (uveďte číslo Vašeho účtu). 

2.     Zboží doručte do naší firmy, neposílejte na dobírku, s originálem dokladu o koupi (faktury) 

3.     Zboží nesmí být použito, poškozeno, musí být kompletní (včetně příslušenství, návodu, záručního listu atd.) 

Storno objednávky ze strany prodávajícího – vyhrazujeme si právo odstoupit od objednávky v případě, že se dané zboží již přestalo vyrábět nebo se výrazně změnila cena. V případě, že tato situace nastane, budete neprodleně informováni.
******************************************************************************

 

Reklamační řád

Preambule:

Reklamační řád účelně upřesňuje postup zákazníka a firmy MEFO SPORT CENTRUM s.r.o. v případě, že přes veškeré úsilí společnosti o zachování vysoké kvality nabízené zboží vznikne na straně zákazníka oprávněný důvod k uplatnění práv z odpovědnosti za vady prodávaného zboží.

Základní podmínky reklamace:

Místo a způsob uplatnění reklamace:

Lhůty pro uplatnění reklamace:

Odstranitelné vady:

Neodstranitelné vady:

 

Reklamační řád byl vypracován ve smyslu platných právních předpisů a má se obecně vzato, že je v souladu se všemi platnými normami a zákony České republiky.

 

 

 

                                                                                   Jan Strach- jednatel společnosti

aktualizováno 7.6.2017