0 Kč

kryt hrazdy černý

kryt hrazdy černý

166 Kč (6,64 €)

KódZ*8205S
Značka: ZAP TECHNIX NĚMECKO
Barva:černá
Počet kusů
Skladem: ano

Vysoce kvalitní polstr řídítek, který se skládá z extra lehké a husté pěny, která snižuje riziko zranění řidiče řidítky. S vinylovým potahem pro mimořádně dlouhou životnost a minimalizaci vyblednutí barev.

O firmě:
 ZAP-TechniX je výrobcem náhradních příslušenství pro motocykly, zejména terénních.Jejich výrobky jsou vyvíjeny a testovány  různými motokrosovými jezdci. Neustále pracují na nových inovativních produktech pro vyšší výkon, kontrolu a pohodlí. Při výrobě používají pouze vysoce kvalitní hliník a další vysoce kvalitní materiály. Pro vylepšení dodacího programu byly do jejich nabídky přidány některé speciální produkty od jiných výrobců. Výrobky ZAP-TechniX lze získat pouze od specializovaných prodejců. 

 Výroba:
Všechny výrobky  jsou vyvíjeny a testovány, v jejích zkušebnách a konzultovány s předními motokrosovými jezdci, aby odpovídaly všem parametrům. Nejen z hlediska bezpečnosti,ale i pohodlné, bezproblémové jízdy. Jsou z kvalitního materiálu, v nejmodernějším designu, odpovídajícímu světovému trendu.

kryt hrazdy černý