0 Kč

Acerbis hodinky Hura

Acerbis hodinky Hura
Novinka

3 700 Kč (148,00 €)

Kód0024682.090
Značka: ACERBIS ITALIA
Barva:černá
Počet kusů
Skladem: ne
Kvalitní náramkové vodotěsné hodinky od značky Acerbis, s ocelovou objímkou a šroubovacím ocelovým pouzdrem o průměru 43 mm. Tvrzené minerální sklo, zvyšuje odolnost hodinek, aby nedošlo k jejich poškození. Ocelová korunka a posunovače, japonský strojek Seiko VD57 a ručičky vyřezávané diamantem, jsou zárukou přesnosti a odolnosti hodinek. Nastavitelný řemínek z pravé telecí kůže, se zapínáním na ocelovou sponu. Provoz hodinek je na baterie.   

Podrobnosti:

Náramkové hodinky
Ocelové pouzdro o průměru 43 mm
Ocelová objímka
Tvrzené minerální sklo
Ocelová korunka a posunovače
Japonský strojek, chronometr
Zelené podsvícení
Ručičky vyřezávané diamantem
Šroubovací ocelové pouzdro
3 vodotěsné ATM
Nastavitelný řemínek z pravé telecí kůže
Ocelová spona
Provoz na baterie

Materiál:
OCEL 60%
SKLO 5%
PRAVÁ KŮŽE 5%
KOV 20%

Proč značku Acerbis:
Protože značka Acerbis je na světovém trhu od roku 1973 a neustále vyvíjí nové inovativní a ochranné výrobky se stejným nadšením a vášní, jako v době svého vzniku.
A proto je tak zárukou vysoké kvality a propracovanosti výrobku. Za kvalitu svého zboží ručí a nedopustí, aby nesplňovalo podmínky, které jsou od něj požadovány (homologace,voděodolnost,savost,pevnost,barevnost,pružnost,vzdušnost....)

Výroba:
Všechny výrobky  jsou vyvíjeny a testovány, v jejích zkušebnách a konzultovány s předními motokrosovými jezdci, aby odpovídaly všem parametrům. Nejen z hlediska bezpečnosti,ale i pohodlné, bezproblémové jízdy. Jsou z kvalitního materiálu, v nejmodernějším designu, odpovídajícímu světovému trendu.
Acerbis hodinky Hura